این کتاب راجع به چیه؟

کتاب طرز فکر من

چرا باید بخونمش؟

فقط خودت میتوانی خودت را متحول کنی. باید درونت متحول بشه.

” باید آهسته و پیوسته رشد کنی و توانایی هایت را افزایش بدهی.”

پوسترهای حرفه ای با محتواهای انگیزشی آموزشی، برای آنانکه در میانه راه موفقیت هستند، از جمله ابزار واجب می باشند که سرعت حرکت شما را افزایش می دهند.

اگر تصمیم به تغییر و پیشرفت دارید ، این پوسترهای حرفه ای راه درست را به شما نشان میدهند و کمک می کنند تا از مسیر خود خارج نشوید.

اگر در ابتدای راه رسیدن به آرزوهای خود و قله های موفقیت هستید ، قطعا نیاز به کوچینگ دارید. این پوسترهای حرفه ای، مرحله به مرحله راه را برای شما روشن می کنند.

اگر گرفتار عادتها و تفکرات محدود کننده هستید ، قطعا نیاز به ابزاری برای ترک آنها و ساخت عادتها و تفکرات مفید و پیش برنده دارید.

از جمله موثرترین ابزارها برای تعلیم و تربیت دانش آموزان و فرزندان شما هستند که مسیرهای عصبی جدید و درستی در ذهن آنها ایجاد می نمایند.

اگر هر روز 0.5درصد پیشرفت کنی، بعد از یک ماه 15 درصد پیشرفت خواهی داشت و تا سال آینده نزدیک به دو برابر بهتر از الان خود خواهی بود به شرطی که هر روز به طور مستمر پوسترهای انگیزشی آموزشی را مطالعه کنی.

چه فرقی با بقیه کتابهای حوزه پیشرفت شخصی و موفقیت داره؟

خیلی فرق داره …

این کتاب ذهن انسان را کد گذاری می کند… دقیقا مثل برنامه نویسی کامپیوتر

وارد ضمیر ناخودآگاه شخص میشود

شروع چرخه فکر، رفتار، کردار، نتیجه بطور غریزی انجام میشود

پاسخ به بسیاری از “چراها” در ذهن شخص داده میشود

بسیاری از پرسشهای “چرا…” تبدیل به پرسشهای “چگونه…” میشوند

چند ده صفحه مطلب تبدیل شده به یک پوستر مرجع

به کمک پوسترهای انگیزشی آموزشی میتوانید باورها و عادت‌های مناسب و قدرتمند کننده را در خود ایجاد نمایید. ذهن خود را با موثرترین و مفیدترین جملات و باورها بمباران کنید. پس از مدتی دیدگاه ها و طرز تفکر جدیدی پیدا می کنید که شما را حاصلخیز می کند.مطالب این پوسترها نقل قول های افراد نامدار و موفق جهان هستند.و شما خود را در میان آنها قرار خواهید داد.

” پوسترهای خود آموز، دستورالعملهایی برای یادگیری، تمرین و اجرا در زندگی واقعی هستند. “

میشه قبل از خرید کتاب چند صفحه ازش بخونم ؟

بله میشه …

برای خرید چه کار کنم؟

روش مستقیم:

مبلغ 80 هزار تومان را مستقیما به کارت 6104-3379-4545-0680 بانک ملت بنام رضا سیدین واریز و رسید پرداخت را به 09125190906 پیامک نمایید.

هزینه ارسال کتاب بعهده خریدار میباشد.

روش غیرمستقیم:

خرید از دیجی کالا