۱۰ قانون برای موفقیت از زبان هارو اکر

برای موفقیت رازها و قوانین متعددی وجود دارد. افراد معدودی در دنیا قادر بوده اند تا به پیشرفتهای بسیار قابل توجهی در زمینه های مختلف دست پیدا کنند. در زمینه های کسب ثروت ، کسب شهرت ، مدارج علمی و آکادمیک بالا و موارد دیگر . تی هارو اکر یکی از شخصیت های موفق دنیاست .او یک نویسنده ، تاجر و یک سخنران انگیزشی است و به خاطر نظریه هایش در زمینه های ثروت آفرینی و انگیزش شهرت دارد. او نویسنده کتاب اسرار ذهن یک میلیونر می باشد که در لیست پر فروشترین کتاب های نیویورک تایمز و رتبه یکم وال استریت ژورنال در زمینه کتاب های کسب و کار بوده است . او موسس شرکتهای Seminar Company و Peak Potentials Training می باشد.

در اینجا ۱۰ قانون برای موفقیت از ایشان نقل می شود.10 قانون برای موفقیت

۱- شما و شخص خود شما در حکم ریشه موفقیت خودتان هستید.

۲- همیشه برای رشد و توسعه خودتان بی آرام و قرار باشید. اصلا نترسید که تغییر کنید و همواره بر این تغییرات پافشاری کنید.

۳- بر حل مشکلات تمرکز کنید.دنبال فرصت هاباشید . بدنبال مسائل و مشکلات باشید به این منظور که  راه حلی برای شان پیدا کنید.

۴- یاد بگیرید که بر شرایط کنونی تان مسلط شوید و آن را مدیریت کنید قبل از آنکه درخواست های بیشتری داشته باشید. قوانین جهانی میگویند تا زمانی که نتوانی مسائل فعلی خودت را حل و فصل کنی ، شرایط جدیدتر را برایتان آشکار نمی کند.

۵ – روی خودتان سرمایه گذاری کنید . همه ما با هم متفاوت هستیم ، شما هرگز نمیدانید که چقدر زمان نیاز دارید یا چقدر باید زحمت بکشید تا نتیجه و ثمره اش را ببینید. خیلی زمان می برد ریشه های یک درخت رشد کند و قوی شود تا در نهایت شاخه های آن جوانه بزنند و رشد کنند. اما بدان که ، ریشه های عمیق تر یعنی درخت قوی تر.

تغییر عادات و اصل یادگیری

۶ – فقط روی پرداخت قبض ها و اجاره و .. تمرکز نکنید که چه وقت از شرشون خلاص می شوید. به برنده شدن فکر کنید. بیشتر مردم تمایلی ندارند که برای رسیدن به موفقیت فداکاری کنند. بلکه همیشه نقش یک قربانی را بازی می کنند و از اینکه شرایط خودشان را تحت کنترل بگیرند، امتناع می کنند.

۷ -کارهای عادی را در زندگی انجام بده . میتوان بر اینها مسلط شد اما انجام شان بده ، مهم نیست که چقدر سخت یا آسان هستند.

۸ – از مردم موفق یاد بگیر. مردمان موفق دانش و تجربه زیادی در ذهن شان دارند که شما را به سمت موفقیت هدایت می کند.آنها می دانند که چقدر زمان لازمه چون تجربه اش را دارند.طوری برنامه ریزی کنید که اطلاعات موثق را از افراد موفق دریافت کنید و بر مبنای آن برنامه های اجرایی خودتان را تنظیم نمایید.

۹ – هر استادی یک روزی فاجعه بوده ست.! اما اگر باور داشته باشید که با یادگیری از افراد موفق می توانید دریابید که چگونه کارها را انجام دهید ، قطعا به اهداف تان خواهید رسید.
” افراد موفق اعتقاد دارند که خودشان زندگی شان را می سازند اما افراد ناموفق و فقیر اعتقاد دارند که زندگی تصادفی و اتفاقی است.”

۱۰ – شما انرژی ای که به جهان می فرستید را جذب می کنید . پس فراموش نکنید که با بهترین رویکرد به شرایط نظر کنید. شما حق انتخاب دارید که چگونه به شرایط نگاه کنید. تصمیم آگاهانه بگیرید تا نگاهتان به اوضاع مثبت باشد و زندگی فوق العاده ای برای خودتان بسازید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید