با توجه به افزایش مستمر منابع مطالعاتی و اطلاعات در دسترس، سر در گم شدن در میان انبوهی از کتاب ها ، دوره های آموزشی و کارگاههای مختلف در حوزه ی بهبود فردی و موفقیت بسیار طبیعی می باشد. همچنین به روز نگه داشتن اطلاعات خود و آشنایی با آخرین دستاوردها و استراتژی ها ،کاری بسیار هزینه بر، زمان بر و خسته کننده خواهد بود .

گروه آموزشی پژوهشی ماهر شویم دات کام  به سرپرستی رضا سیدین تلاش می‌کند تا با ترکیبی هوشمندانه از محتواهای رشد فردی با اصول مربیگری زندگی یا کوچینگ ، پتانسیل های شما را بهبود و افزایش دهد.(اصول مربیگری و روش های آن کمک می کنند تا بر چالش ها و مشکلات و موانع زندگی غلبه نمایید. )

به همین منظور با طرحی خلاقانه و نوآوارانه، اقدام به تهیه محتواهایی ارزشمند و کاربردی در قالب پوسترهای انگیزشی آموزشی و نقشه های ذهنی مصور نموده است. این روش کاملا مبتنی بر اصول علمی بوده و منحصر بفرد میباشد. یکی از بزرگترین مزایای آن صرفه جویی بسیار بالا در زمان یادگیری و تسلط بر موضوع می باشد.

شعار این مجموعه یادگیری ، تمرین ، مهارت است.

این مجموعه قویا اعتقاد دارد که ارتقای دانش و مهارتهای زندگی و فردی نه فقط زیربنای رشد ، پیشرفت و موفقیت فردی می باشد، بلکه موثرترین ابزار جهت رشد و پیشرفت و موفقیت یک جامعه است. مطالبی که اهمیت و تاثیر آنها هیچگاه در نظام آموزشی کشور بدرستی درک نشده و برنامه ای عملی نیز برای آموزش آنها اجرا نمی شود.

در سیستم آموزشی کشور ما سالهای زیادی صرف یادگیری مطالبی میشود که بندرت برای کسب موفقیت و زندگی بی دغدغه و همراه با آسایش و لذت کاربرد دارند.ظاهرا هدف سیستم آموزشی، فقط انباشت مقادیر زیادی اطلاعات و معلوماتی است که با صرف هزینه های گزاف و اتلاف وقت بیشمار بدست می آیند بدون آنکه در نهایت دستاورد قابل توجهی برای افراد داشته باشد.تازه افراد پس از فراغت از تحصیل به این فکر می افتند که باید چه کنند؟ بسیاری از افراد فعالیت هایی انجام می دهند اما باز هم موفق نمیشوند چرا که آنها از این امر غافل هستند که عمده علت عدم پیشرفت و موفقیت در اینست که قبل از هر اقدامی باید سوال درست پرسیده شود.
سوال درست این است که افراد باید چگونه شخصیتی داشته باشند تا پس از کسب ویژگی ها و خصوصیتهای لازم و ضروری، به سراغ پاسخ برای سوالشان بروند.؟

پوسترهای انگیزشی آموزشی و نقشه های ذهنی مصور تولید شده توسط این گروه راه را برای یادگیری بشدت کوتاه می نمایند و سرعت و کیفیت یادگیری موثر را بالا می برند.

هدف از ایجاد این وبسایت در اختیار گذاشتن مجموعه ای از اطلاعات و روشهای مختلف برای ساختن یک شخصیت محکم و با اقتدار است که نتیجه آن رسیدن به خواسته و آرزوها یا بقول معروف رسیدن به موفقیت های گوناگون است. خدا را شکر سطح زندگی رضایتبخش را برای خودم و خانواده ام ایجاد کرده ام که شاید از نظر برخی افراد رویایی باشد. مطالعات زیادی در زمینه های مختلف داشته ام و همچنان هم دارم . تلفیقی از دانش و تجربه به من این اجازه را میدهد که محتواهای بسیار ارزشمندی را تهیه و انتشار دهم. 

به امید موفقیت فرد فرد ایرانیان عزیز