شغل زندگی

پیشنیاز رسیدن به پیشرفت و رشد و نتایج فوق العاده ، رسیدن به اهداف و خواسته ها ، ماهر شدن در شغل زندگی است. این یک شغل تمام وقت بوده و دارای شرح وظایف گسترده ایست که اول باید آنها را بدانیم و بپذیریم و به آنها اعتقاد داشته باشیم و جزو باورهایمان بشوند، و در قدم بعدی برای انجام آنها به عالیترین وجه ممکن اقدامات لازم را به انجام برسانیم.البته این حرفه یک حرفه تکاملی است و در درازای عمر به تکامل می رسد. هر چه زودتر بدانیم، زودتر و سریعتر به تکامل میرسیم.

با ماهر شدن در شغل زندگی  و کسب ویژگیهای لازم برای موفقیت ،به هر آنچه میخواهید مثل شهرت و ثروت و پول و مقام و ارتقای شغلی و زندگی مشترک عالی و فرزندان سالم و صالح و  … و در نهایت آرامش پایدار دست پیدا می کنید. اینجا بسیاری از موضوعات مهم زندگی گردآوری شده اند تا :
چراغ راهی باشند برای والدینی که خودشان در پی موفقیت و ساخت یک زندگی ایده آل به هر دری زده اند و اکثرشان هم رضایت حداکثری از زندگی خود ندارند. دائما دغدغه آینده فرزندان خود را دارند و سعی می کنند تجارب و دانسته های خود را ( که عموما شخصی بوده و استاندارد نیست و بیشتر مناسب شخصیت و روحیات خودشان است) به آنها منتقل کنند بلکه، سرنوشت زندگی فرزندانشان بهتر از خودشان باشد.
فانوسی باشد برای نوجوانان و جوانانی که در سایه حمایت خانواده قرار دارند و از دنیای واقعی بدون حمایت خانواده خبر ندارند.
آنانکه خواهان استقلال هستند و کسانی که بدنبال موفقیت می باشند.
در هر بخش دو موضوع بیان شده اند و در آنها پوسترهای آموزشی و انگیزشی مرتبط ارائه شده اند. با مطالعه مکرر این پوسترها می توانید طرز فکر خود را تغییر دهید و مثل افراد موفق فکر کنید.از اهمیت تکرار و تمرین غافل نباشید. این کار بسیار شبیه به رفتن به یک باشگاه ورزشی است . پشت سر هم و پشت سر هم تکرار و تمرین می‌کنید تا اینکه عضلاتتان کم‌کم قوی‌تر شوند و بدنتان خوش‌فرم‌تر ‌شود. عضلات مغز هم همینطور هستند. باید به طور مداوم و با پشتکار، روی عضلات مغزتان کار کنید. این تنها راهی است که از طریق آن خواهید توانست تغییری بادوام در ذهن ناخودآگاهتان ایجاد کنید.اعتقادات و باورهای جدید و مفید بسازید. این باورها در نهایت سرنوشت شما را می سازند. شما همانی هستید که می اندیشید.